06.10.2018

JESIENNE WARSZTATY PODATKOWE - 25 LAT SDP W SANDOMIERZU

Tegoroczne jesienne warsztaty podatkowe połączone z obchodami 25 lecia SDP odbyły się w uroczym Sandomierzu. Hasłem przewodnim warsztatów było srebro. Tradycji stało się zadość i uczestnicy poprzebierali się w srebne stroje i ozdoby. W programie obchodów mieliśmy zwiedzanie z przewodnikiem Sandomierza, uroczystą kolację poprzedzoną recitalem pani Elżbiety Okupskiej z Teatru Rozrywki w  Chorzowie. Nie zabrakło tortu i  wina w lampkach z logo naszego stowarzyszenia. Okolicznościowe "przemówienie" wygłosiła Przewodnicząca SDP.

Nie zabrakło również szkoleń. Warsztaty podatkowe poprowadził  Bartek Kubista  w temacie odwołań. Pani Dorota Szczepanik poprowadziła szkolenie na temat radzenia sobie ze stresem.