30.11.-1

Szkolenie wyjazdowe w Kuter Port w Nieznanowicach okolice Gdowa woj.małopolskie

Zapraszamy Koleżanki i kolegów na wyjazdowe szkoelnie połączone z rekreacją i treningiem antysresowym  w dniach 26 do 28 października 2024

Planujemy wspólny wyjazd autokarem w sobotę 26 października br. rano do miejscowości Nieznanowice do ośrodka  konferencyjno-rekreacyjnego Kuter Port  link : https://kuterport.pl/

na miejscu planujemy w sobotę odpoczynek i rekreację a w niedzielę 27 października- szkolenie z bieżących  przepisów podatkowych i planowanych zmian na 2025 rok z naszą najlepszą trenerką podatkową Panią  Anną Kędzierską  w poniedziałek 28 października natomiast do południa terning antystresowy-zarządzanie własną energią z trenerem i coachem Panią Urszulą Sendor.

Jest to wyjazd trzy dniowy z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem w domkach całorocznych - cena  wynosi  1450,00 zł od osoby .  Cena obejmuje dojazdy, noclegi, wyżywienie, szkolenia a także dostęp do atrakcji na miejscu.

zapraszamy wszystkich chętnych